ÜCRETSİZ EKSPERTİZ

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ

Ücretsiz Ekspertiz

Ömeroğlu nakliyat olarak taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren sizlere hizmet sunmaya başlıyoruz.

Ömeroğlu Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz hizmeti ambalajlama ve taşıma işlemi öncesi eşyalarınızın tespit edilmesi ve kayıt altına alınarak sizin taleplerinizle beraber sizleri bilgilendirme işlemidir.

Ev taşıma ve ofis taşıma işlerinizde size daha kaliteli ve profosyonel evden eve nakliyat hizmeti sunmak için, Ankara’da ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz.

Ankara Ücretsiz Ekspertiz hizmeti sayesinde ev taşıma ve ofis taşıma işlerinizde bir çok yanlış anlaşılma önceden çözülmüş olacaktır.

Ömeroğlu Nakliyat  Ev Taşıma, ofis taşıma, banka nakliye, fuar ve sahne taşımacılığı gibi tüm şehir içi ve şehirler arası nakliyat işleriniz için firmamız siz değerli müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar.

Ömeroğlu Nakliyat evden eve nakliye ve ofis taşıma işlerinizde, uzman  ekspertiz kadrosu ile önceden taşınacak yerleri ve eşyanızı inceler. Ekspertiz eşya incelemesi yaparak eşyalarınızı tespit eder ve kaç kişilik ekiple yapılacağını, ne kadar ambalajlama malzemesi gideceğini, ne boyutta araçla taşınacağını ve ne şekilde taşıma asansörü gerektiğini belirler. Bu sayede taşıma günü sorunsuz şekilde taşınmanız sağlanır. Ekspertiz rapor halinde en iyi şekilde taşınmanız için firmamıza bilgi sunar. Bu doğrultuda size en iyi eleman, araç ve asansörler yollanır.

Ömeroğlu nakliyat size ekspertiz aracığıyla net fiyat sunar. Telefonda veya online fiyat talep formundan aldığınız teklifler ortalama fiyat teklifleridir. Net rakama ekspertiz eşyanızı inceledikten sonra belirlenir. Evinizi taşımadan önce eşyanızı inceleyen ekspertiz ile istediğiniz şartlarda taşınmak için anlaşmanız durumunda gün belirlenerek karşılık sözleşme yapılır. Sözleşmede belirlenen gün ve saatte Ömeroğlu nakliyat firmamız size logolu araçlarıyla ve tek tip kıyafetli elemanlarıyla keyifli taşıma hizmeti sunar. En iyiyi en uygun fiyatlarla almak için sizde ücretsiz ekspertiz talep ediniz.

Ücretsiz Ekspertiz Yaptırmadan Taşınmayınız!